Поради психолога


    На данном изображении может находиться: текст

  «Рекомендації батькам або як ходити в дитячий садок без нервування»
1. Будити дитину спокійно: прокинувшись, він повинен побачити вашу усмішку і почути ласкавий голос. Не підганяйте його зранку, не смикайте, не докоряйте за помилки і помилки, навіть якщо «вчора попереджали».

2. Не квапити - вміння розрахувати час - ваше завдання, якщо вам це погано вдається, то провини дитини в цьому немає.
3.. Не прощатися, попереджаючи і направляючи: «Дивись не балуйся, веди себе добре, і т. д.». Побажайте йому успіху, підбадьорте, знайдіть кілька ласкавих слів.
4 Зайвим буде попередити персонал дитячого садка про смаки малюка. Але робити це слід у його відсутність, коли він пішов в ігрову кімнату або зайнявся з іншими дітьми, так як подібні розмови ніби програмують дитину на вчинення відповідних дій: він стане лише сильніше вередувати і наполягати на відмові від їжі, пояснюючи це словами матері чи бабусі.
5. Не говорити гидоти.  «Якщо ти будеш плакати, я за тобою взагалі не прийду», «Якщо ти будеш плакати, я зараз розвернуся і піду», «Що ти стоїш, як стовп», «Всі діти, як діти, а ось наша...».
6. Сцени, які діти влаштовують батькам, говорять про те, що малюки досить добре знають "слабкі" місця дорослих.
7. Перемогти "сцени" допоможуть "ритуали".
8. Не перекладати відповідальність.
    Підготовлено Оленою Нестеренко, практичним   психологом, за матеріалами журналу     "Практичний психолог: дитячий садок"

Немає коментарів:

Дописати коментар